KEKLİĞİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi Silifke Park ve Bahçeler ekipleri Keklik civarında düzenleme yaparak yeni ve güzel bir görünüme kavuşturdu.

 

Park ve Bahçeler Konusunda Büyükşehir ve Silifke Belediyemizde iyi çalışıyor.

Bu yapılan hizmetler güzel lakin Silifke artık aynı hizmetlerden sıkıldı. Farklı ve yeni hizmetler bekliyor. Silifkeyi diğer şehirlerden ayıracak yatırımlar istiyoruz.

 

Etiketler:, , , , , ,

Bir Yanıt to “KEKLİĞİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ”


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php:65 Stack trace: #0 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php(19): the_commenter_link() #1 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-walker-comment.php(179): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-wp-walker.php(144): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-wp-walker.php(387): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\comment-tem in C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php on line 65