SİLİFKE BELEDİYESİNDE TOPLU SÖZLEŞME SEVİNCİ

memursozlesme-1jpgSilifke Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet Sendikası Mersin Şubesi arasında 56 memuru kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Belediye Encümen Salonunda düzenlenen imza törenine Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, Başkan Yardımcıları Mahmut Nasuhoğlu ve  Eyüp Arslan, Belediye Encümen Üyeleri Hasan Mazlum Kirişçi ve Kerim Yazar, Türk Yerel Hizmet-Sen Mersin Şube Başkanı Nihat Aşçı ile Belediye Temsilcisi Meral Yetkin katıldı.
Sözleşmenin belediye çalışanlarına hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, “Belediyemizde görev yapan 56 memurumuzu yakından ilgilendiren toplu sözleşme protokolümüzü imzaladık. 1 Ağustos 2013 ile 14 Mart 2014 tarihlerini kapsayan toplu sözleşmede 300 TL’lik bir artış sağladık. Silifke ve Silifkeliler için birlikte güzel çalışmalar yürüttüğümüz ve memur arkadaşlarımızı yakından ilgilendiren bu sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Kamu-Sen Türk Yerel Hizmet-Sen Mersin Şube Başkanı Nihat Aşçı ise sözleşmeden dolayı Belediye Başkanı Öngel’e teşekkür etti.

Etiketler:,

Bir Yanıt to “SİLİFKE BELEDİYESİNDE TOPLU SÖZLEŞME SEVİNCİ”


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php:65 Stack trace: #0 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php(19): the_commenter_link() #1 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-walker-comment.php(179): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-wp-walker.php(144): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-wp-walker.php(387): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\comment-tem in C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php on line 65