SİLİFKE GAZETESİNDEN SİTEMİZE DESTEK

SELEFKOS HABER

 

30 Ağustos 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan sitemiz Silifke’nin sosyal paylaşım ve haber sitesidir. Sitemiz, Silifke’mizin tarihini, kültürünü ve güzelliklerini tanıtmak ve Silifke’de yaşayan herkesin Silifke ile ilgili her türlü haber ve etkinliklerden haberdar olmasını sağlamak üzere kurulmuştur.

Ünlü Filozof Heraklietos: ‘ değişmeyen tek şey değişimin kendisidir’ diyerek, çağa ayak uydurmanın, yeniliklerin ve bilimin önemini vurgulamaktadır. BU bağlamda, Selefkos haber, Turizmci Metin Araycı ve Web uzmanı Serkan Ulaş tarafından, Silifke’nin tanıtımının ve gelişiminin sağlanabilmesi adına Silifke’mizin tarihî ve kültürel zenginliklerinden doğarak “Silifke’nin Yeni Adresi” olmak için kurulmuştur.

Silifke’nin yeni adresi olabilmek adına birçok sosyal faaliyeti de sitemiz bünyesinde bulundurmaktayız. Esnaflarımız bölümünde tüm Silifke esnaflarına ücretsiz yer vermekteyiz. Etkinlikler bölümümüzde Silifke ile ilgili tüm etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. Silifke adına paylaşımda bulunmak isteyen, yazısı, görüşü, düşüncesi olanların tek yapması gereken iletişim bölümümüzden bize ulaşmak ve Silifke’mizin gelişimi adına bize destek olmaktır.

Ayrıca sitemizi, Facebook’ta sosyal medya uzmanımız Özgür Işık’ın paylaşımlarını da takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Bir Yanıt to “SİLİFKE GAZETESİNDEN SİTEMİZE DESTEK”


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php:65 Stack trace: #0 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php(19): the_commenter_link() #1 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-walker-comment.php(179): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-wp-walker.php(144): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\class-wp-walker.php(387): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-includes\comment-tem in C:\HostingSpaces\wvyislis\selefkoshaber.com\wwwroot\wp-content\themes\boldnews\includes\theme-comments.php on line 65