SİLİFKE’YE 8 MADALYA

kickboks-1jpgMersin’de yapılan Kick Boks şampiyonasında dereceye giren Silifke Fenomen  Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 4 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalyayı Silifke’ye taşıdılar.
Silifke Fenomen  Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Arslan ve Antrenör İzzet Çetin nezaretinde Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel’i makamında ziyaret eden kick bokscu sporcular, Mersin’de verdikleri mücadelede elde ettikleri madalyalarla birlikte sevinçlerini paylaştılar.
Ziyarette konuşan Silifke Fenomen  Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Arslan, sporcuların elde ettikleri başarının kendilerini, aileleri ve tüm Silifkelileri sevindirdiğini açıkladı.Başkan Arslan konuşmasında “Mersin Seyfi Alanya Kapalı Spor Salonunda yapılan il şampiyonasında dereceye giren 8 sporcumuz 4 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya aldılar. Bu başarı hem sporcularımızı, hem kulübümüzü, hem de tüm Silifkeli hemşehrilerimizi sevindirmiştir. Biz de bu başarımızı sizlerle paylaşıyoruz. 24-30 Haziran 2013 tarihinde Denizli’de yapılacak olan kick boks şampiyonasında ilimizi temsil edeceğiz. Denizli’de yapılacak olan şampiyonaya 8 sporcumuzla katılarak bu ilimizden de altın madalyalarla Silifke’mize dönmeyi hedefliyoruz. Spora ve sporcuya verdiğiniz destekler için sizlere ve tüm Silifkeli sporseverlere teşekkür ediyoruz” diyerek Başkan Öngel’le sevinçlerini paylaştıklarını açıkladı.
Elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, belediye olarak ilçede bulunan tüm spor kulüplerine imkanları ölçüsünde destek olduklarını belirtti. Başkan Öngel, kick boks sporunun ilçede daha yaygınlaşması ve sevdirilmesi konusunda çalışmalar yürüten Fenomen Gençlik ve Spor Kulübüne de çalışmalarında yardımcı olabileceklerinin altını çizdi.

Etiketler:,

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapın